Vremenska prognoza - Vrh Laške Planje
Vremenska prognoza Vrh Laške Planje:
Ažurirano: 18. 05. 2026 02:14
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -2 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 79% |
|
| 5h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 74% |
|
| 8h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| -1 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -1 °C |
| 0,34 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -1 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 91% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 11h |
 |
| -1 °C |
| 0,3 |
| 80% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 80% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 0,3 |
| 80% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 68% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 88% |
|
| 5h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 84% |
|
| 8h |
 |
| 4 °C |
| 0,29 |
| 87% |
|
| 11h |
 |
| 6 °C |
| 0,59 |
| 86% |
|
| 14h |
 |
| 6 °C |
| 0,99 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 4 °C |
| 0,1 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 82% |
|
| 23h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 89% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 1 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 72% |
|
| 5h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 50% |
|
| 8h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 61% |
|
| 11h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 14h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 76% |
|
| 17h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 69% |
|
| 20h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 65% |
|
| 23h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 57% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 2 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 34% |
|
| 5h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 8% |
|
| 8h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 16% |
|
| 11h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 54% |
|
| 14h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 84% |
|
| 17h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 61% |
|
| 20h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 70% |
|
| 23h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 74% |
|
Vremenska prognoza za lokaciju Vrh Laške Planje. Vrh Laške Planje je planina u gorju Julijske Alpe (
Italija,
Slovenija) na visini 2448 metara nad morem.
Web kamere u okolici
km:
Bovec,
Breginj,
Čezsoča,
Javoršček,
Kanin,
Letališče Bovec,
Log pod Mangartom,
Montaž / Jôf di Montasio,
Nevejski preval - Na Žlebeh / Sella Nevea,
Polovnik,
Predel,
Rifugio Gilberti,
Robič,
Rogelj,
Rombon,
Stol (Kobariški),
Svinjak,
Učja,
Val Resia,
Veliki Babanski skedenj,
Zračna luka Bovec
Planine u okolici
km:
Panorame u okolici
km:
Vremenska prognoza na vašoj web stranici